Články | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

Články

Strana:  <<  1  >>

Zobrazit po: 14 , 28 , 56

4. 10. - Světový den zvířat

4. 10. - Světový den zvířat - 04.10.2012

Kategorie: Člověk a pes

Světový den zvířat se každoročně slaví 4. října na počest Svatého.Františka z Assisi a má lidem připomenout, že i zvířata jsou součástí naší planety a naše chování k nim by mělo být ohleduplné.

Jak si vybrat chovatele

Jak si vybrat chovatele - 27.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Správný chovatel není jen majitelem chovného jedince, na kterém chová štěňata určitého plemene, ale hlavně zodpovědným pánem, který svého psa správně vychoval, předvedl na výstavách a uchovnil a hlavně se o něj celý život dobře stará.

Jak se připravit na příchod psa?

Jak se připravit na příchod psa? - 23.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Někdy se to seběhne rychle, přivezeme si psa neplánovaně, protože nám spadl do klína jako tři oříšky pro Popelku, případně to byl dar – nedar. Každopádně je lepší, zvláště pak pokud jde o prvního pejska, se na to řádně připravit.

JAK SI VYBRAT PSA

JAK SI VYBRAT PSA - 20.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Nyní jsme si jistí, že si chceme domů přivézt psa a nikoliv kočku či králíčka. V tento okamžik se musíme zamyslet nad tím jakého psa, vlastně chceme a jak jej správně vybrat.

Proč si pořídit psa?

Proč si pořídit psa? - 19.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Jedním z mnoha důvodů, proč si pořídit psa, je konec samoty. Už navždy budeme mít kamaráda do nepohody, toho, kdo Vás doma vždycky přivítá první, a to za jakékoliv situace.