Články | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

Články

Strana:  <<  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  >>

Zobrazit po: 14 , 28 , 56

ANDORRA  – LETEM SVĚTEM 10

ANDORRA – LETEM SVĚTEM 10 - 04.10.2012

Kategorie: BLOG

Francie a Španělsko svírají mezi svými hranicemi maličký stát, který má bohatou historii sahající do 13. století. V podhůří Pyrenejí se nachází Andorra.

DUŠIČKY

DUŠIČKY - 03.10.2012

Kategorie: Botanika - svět nejen květin

Památka zesnulých, jinak řečeno Dušičky, je původně křesťanským svátkem, při kterém vzpomínáme na naše zemřelé. Vzpomínkový svátek vychází dle kalendáře na druhý listopad.

SMRT JEŽÍŠE Z NAZARETA 2 – NÁVŠTĚVA U PILÁTA PONTSKÉHO

SMRT JEŽÍŠE Z NAZARETA 2 – NÁVŠTĚVA U PILÁTA PONTSKÉHO - 03.10.2012

Kategorie: Konspirační teorie

V minulé části jsem své povídání ukončil otevřením dveří u domu římského perfekta Piláta, jimiž proklouzly dovnitř tři postavy – Ježíš, Josef z Arimatie a Jidáš. Co se dělo dále?

4. 10. - Světový den zvířat

4. 10. - Světový den zvířat - 04.10.2012

Kategorie: Člověk a pes

Světový den zvířat se každoročně slaví 4. října na počest Svatého.Františka z Assisi a má lidem připomenout, že i zvířata jsou součástí naší planety a naše chování k nim by mělo být ohleduplné.

Dominika  – LETEM SVĚTEM 9

Dominika – LETEM SVĚTEM 9 - 01.10.2012

Kategorie: BLOG

V devátém díle putování po planetě Zemi skrz naskrz se vrátíme na čistokrevnou půdu kontinentu Amerika, kde nás čeká pouť po dalším z míst luxusních dovolených, Dominické společenství, tedy DOMINIKA.

SMRT JEŽÍŠE NAZARETSKÉHO

SMRT JEŽÍŠE NAZARETSKÉHO - 29.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

Běží rok 2006, relativně klidným tempem, nic převratného, a to až do chvíle, než světlo světa spatří americký film s Tomem Hanksem v hlavní roli, který převrátí zajeté církevní pořádky a řády.

Jak na řezané květiny 2

Jak na řezané květiny 2 - 28.09.2012

Kategorie: Botanika - svět nejen květin

Jak pečovat o řezané květiny, aby Vám vydrželi co nejdéle, už víte z první části. Nyní se trošku zaměřím na informace týkající se celkového vzhledu řezaných kytic, samotného materiálu a doplňků, které jsou in nebo patří minulosti.

Marshallovy ostrovy – LETEM SVĚTEM 8

Marshallovy ostrovy – LETEM SVĚTEM 8 - 28.09.2012

Kategorie: BLOG

V osmém díle se vracíme na půdu Austrálie a Oceánie, přesto neopustíme až tak úplně Ameriku. Zvláštní, že? Ale ne pro obyvatele země Marshallovy ostrovy.

PHAR LAP – LEGENDY SVĚTOVÉHO SPORTU 18

PHAR LAP – LEGENDY SVĚTOVÉHO SPORTU 18 - 27.09.2012

Kategorie: Sport

Nejde zde o významného fotbalistu či borce z ledové plochy, případně boxera, ač mnozí by si tuto poctu jistě taktéž zasloužili. Řeč bude o ušlechtilém zvířeti, jak je často kůň nazýván. Po Železníkovi se na naše stránky vřítí „BLESK", tedy „PHAR LAP".

Jak si vybrat chovatele

Jak si vybrat chovatele - 27.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Správný chovatel není jen majitelem chovného jedince, na kterém chová štěňata určitého plemene, ale hlavně zodpovědným pánem, který svého psa správně vychoval, předvedl na výstavách a uchovnil a hlavně se o něj celý život dobře stará.

Svatý Kryštof a Nevis  – LETEM SVĚTEM 7

Svatý Kryštof a Nevis – LETEM SVĚTEM 7 - 26.09.2012

Kategorie: BLOG

Po evropské misi se znovu vydáme do vzdálených kontinentů, konkrétně na území Ameriky, kde se nachází ostrovní stát, respektive federace, Svatý Kryštof a Nevis.

SVÍČKY 2

SVÍČKY 2 - 25.09.2012

Kategorie: Zdraví a životní styl

Nastává období dlouhých večerů, krátkých a chladných dnů, tedy období, které si zpříjemňujeme zapalováním svíček, svící, vonných tyčinek, františků, potpourri, či používáním aromalamp …

MARIO LEMIEUX 2. část

MARIO LEMIEUX 2. část - 25.09.2012

Kategorie: Sport

V prvním díle jsme se dozvěděli, jak Mario dotáhl svůj klub ke dvěma prvenstvím v bojích o Stanley Cup a také zdravotních obtížích, kterých v dalších letech mělo přibývat.

Čokoláda, díl čtvrtý

Čokoláda, díl čtvrtý - 23.09.2012

Kategorie: Zdraví a životní styl

Předchozí díl o čokoládě nás zavedl do prodejny pralinek. Dnes zavítáme do její výrobny. Ve firmě Carletti jsem si povídala s paní Šafránkovou o pralinkách, podnikání a českém zákazníkovi.