Články | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

Články

Strana:  <<  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  >>

Zobrazit po: 14 , 28 , 56

MARIO LEMIEUX

MARIO LEMIEUX - 23.09.2012

Kategorie: Sport

Ledová plocha již je na našich stránkách zastoupena Waynem Gretzkym. Jenže kde by byly jeho rekordy, když by zdraví sloužilo muži, který se představí dnes – fenomenální Mario Lemieux.

Jak se připravit na příchod psa?

Jak se připravit na příchod psa? - 23.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Někdy se to seběhne rychle, přivezeme si psa neplánovaně, protože nám spadl do klína jako tři oříšky pro Popelku, případně to byl dar – nedar. Každopádně je lepší, zvláště pak pokud jde o prvního pejska, se na to řádně připravit.

PROHIBICE aneb ZAKÁZANÉ OVOCE

PROHIBICE aneb ZAKÁZANÉ OVOCE - 22.09.2012

Kategorie: BLOG

Dnešním článkem nechci propagovat alkohol, jen vzpomenout, cože to nyní nesmíme konzumovat, přičemž většina národa popíjí dovozové laciné „šmejdy“ s následky, které se mohou projevit za několik let.

MARILYN MONROE 4

MARILYN MONROE 4 - 22.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

V minulém díle jsem slíbil druhou verzi konspirátorů ohledně úmrtí Marilyn. Ta první dle výpovědi Anthony Summerse se neliší obsazením, jinak však nezůstává kámen na kameni.

SVATEBNÍ VAZBA 2

SVATEBNÍ VAZBA 2 - 21.09.2012

Kategorie: Botanika - svět nejen květin

Mezi nejčastější dotazy nevěsty patří rozhodně tento: „Moje nejlepší kamarádka měla úžasně dlouhou převislou kytici z velkých bílých růží. Chci ji přesně takovou, to snad můžu mít, ne?“

LICHTENŠTEJNSKO  –  LETEM SVĚTEM 6

LICHTENŠTEJNSKO – LETEM SVĚTEM 6 - 21.09.2012

Kategorie: BLOG

Jeden z nejmenších států Evropy, leží na svazích Alp a v údolí Rýna. Sousedí se Švýcarskem a s Rakouskem, mezi jejichž území je vklíněno. Dnešní šestý díl se nese ve znamení Lichtenštejnska.

JAK SI VYBRAT PSA

JAK SI VYBRAT PSA - 20.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Nyní jsme si jistí, že si chceme domů přivézt psa a nikoliv kočku či králíčka. V tento okamžik se musíme zamyslet nad tím jakého psa, vlastně chceme a jak jej správně vybrat.

EMIL ZÁTOPEK

EMIL ZÁTOPEK - 20.09.2012

Kategorie: Sport

Trojnásobných zlatých medailistů z olympiády má atletický sport poskrovnu, ale trio běhů na dlouhé vzdálenosti (5 km, 10km, maraton) dokázal ovládnout jediný člověk na světě – československý závodník Emil Zátopek.

MONAKO  – LETEM SVĚTEM 5

MONAKO – LETEM SVĚTEM 5 - 19.09.2012

Kategorie: BLOG

Prostřednictvím San Marina jsme se v našem seriálu přesunuli do Evropy, kde zůstaneme i pro tentokrát, jen z Itálie přeskočíme do sousední Francie, v jejíchž útrobách se skrývá destinace zvaná MONAKO.

Proč si pořídit psa?

Proč si pořídit psa? - 19.09.2012

Kategorie: Člověk a pes

Jedním z mnoha důvodů, proč si pořídit psa, je konec samoty. Už navždy budeme mít kamaráda do nepohody, toho, kdo Vás doma vždycky přivítá první, a to za jakékoliv situace.

MARILYN MONROE 3

MARILYN MONROE 3 - 18.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

Z vyšetřovacího spisu vyplývá, že Marilyn přes velmi silnou otravu vůbec nezvracela, v jejím pokoji se nenašla ani láhev či sklenice vody, kterou by prášky zapila. Odborníci mají pro celou věc vysvětlení.

SAN MARINO – LETEM SVĚTEM 4

SAN MARINO – LETEM SVĚTEM 4 - 18.09.2012

Kategorie: BLOG

Zatímco první tři destinace znamenaly pro Evropana časový posun, nyní může být v klidu. Čtvrtý díl proběhne na starém kontinentu, navštívíme společně SAN MARINO.

MARILYN MONROE 2

MARILYN MONROE 2 - 16.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

Je pátý srpen 1962. Tichou noc protne u manželů Greensonových zvonění telefonu. Časomíra ukazuje půl čtvrté ráno. Po chvíli MUDr. Ralph Greenson již vysedá ze svého vozu u bílého bungalovu v Brentwoodu.

PEPI BICAN – Legendy světového sportu 21

PEPI BICAN – Legendy světového sportu 21 - 15.09.2012

Kategorie: Sport

Hledat nejlepšího hráče všech dob na světě je přetěžký úkol. Každá doba měla svého borce – Pelé, Maradona, Messi … Přesto by při tvorbě tohoto žebříčku patřil do úzké skupiny vybraných i Pepi Bican.