Články | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

Články

Strana:  <<  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  >>

Zobrazit po: 14 , 28 , 56

PALAU – LETEM SVĚTEM 3

PALAU – LETEM SVĚTEM 3 - 15.09.2012

Kategorie: BLOG

Stejně jako v prvních dvou částech i dnes zůstaneme v rámci našeho zeměpisného seriálu ve společenství Austrálie a Oceánie, třetí díl se odehraje na ostrovním PALAU.

Jazykové školy a jejich specifika- jazyková škola pro širokou veřejnost

Jazykové školy a jejich specifika- jazyková škola pro širokou veřejnost - 14.09.2012

Kategorie: Vzdělání a profesionální kurzy

Malou jazykovou agenturu vystřídá největší jazyková škola na střední Moravě – LINGUA CENTRUM, ...

LEGENDY SVĚTOVÉHO SPORTU 2 – WAYNE GRETZKY

LEGENDY SVĚTOVÉHO SPORTU 2 – WAYNE GRETZKY - 13.09.2012

Kategorie: Sport

Druhý díl legend světového sportu pojednává o jedné z hvězd NHL. Nelze ani vyjmenovat veškeré superlativy, na to by nestačil jeden článek. Příznivcům hokeje se všechna nej vybaví při pouhém vyslovení jména WAYNE GRETZKY.

NAURU – LETEM SVĚTEM 2

NAURU – LETEM SVĚTEM 2 - 13.09.2012

Kategorie: BLOG

Stejně jako díl první i ten druhý nás zavede do společenství Austrálie a Oceánie, kde se tentokráte podíváme na zoubek dalšímu z ostrovních států, kterým bude NAURU.

MARILYN MONROE

MARILYN MONROE - 12.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

Pokud hledáte sex symbol let padesátých, určitě Vám úpí zrak na pohledné blondýnce. Modelka, ale hlavně vynikající herečka a milovnice nejen života, ale i všeobecných skandálů, Marilyn Monroe.

TUVALU – LETEM SVĚTEM 1

TUVALU – LETEM SVĚTEM 1 - 11.09.2012

Kategorie: BLOG

V úvodním díle nového seriálu „Letem světem“, v němž si postupně představíme státy planety Země, se podíváme do společenství Austrálie a Oceánie, kde se nachází první má „oběť“, maličký ostrovní stát Tuvalu.

CESTA NA MĚSÍC

CESTA NA MĚSÍC - 08.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

„Malý krok pro člověka, ale velký skok pro lidstvo“ – Neil Armstrong, 21. 7. 1969 po návratu z Měsíce na planetu Zemi. Za pouhých pět let ale tento názor dostává obrovskou trhlinu.

SVATEBNÍ VAZBA

SVATEBNÍ VAZBA - 08.09.2012

Kategorie: Botanika - svět nejen květin

Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě člověka, proto jí věnujeme hodně pozornosti, co se týká příprav. Jednou z částí je i výběr svatební kytice a veškeré květinové výzdoby s tím spojené.

Jazykové školy a jejich specifika - škola rodinného typu

Jazykové školy a jejich specifika - škola rodinného typu - 07.09.2012

Kategorie: Vzdělání a profesionální kurzy

Brrrrrr. Začal další školní rok. Většina dětí už dostala rozvrhy, rodiče ve večerních hodinách obsadili supermarkety a vybrakovali papírnictví.

NAŠI SENIOŘI

NAŠI SENIOŘI - 06.09.2012

Kategorie: Charitativní činnost

„Stáří nemá být koncem života, ale jeho korunou." Citát A.Repona naplňuje vizi Centra denních služeb pro seniory, které působí při uherskohradišťské Charitě. Více nám poví vedoucí projektu Mgr. Radka Stuchlíková.

Do školy s ním!

Do školy s ním! - 05.09.2012

Kategorie: Hobby a volný čas

Zatímco média jsou plná reportáží o nadcházejícím školním roce a na školáky se valí deset měsíců práce, já jsem se rozhodla jít do trochu odlišné školy- pro čtyřnohé mazlíky.

Pivo 5  – Pivní Svět

Pivo 5 – Pivní Svět - 04.09.2012

Kategorie: BLOG

Pravidelný čtenář pivního miniseriálu ví, že Česká republika, byť je jakousi pivní Mekkou, není pivu kolébkou. Pivní diaspora zasáhla celou matičku Zemi, a tak je pivo pochutinou, co do chutí i vzhledu, tak rozmanitou, že se mu jen stěží něco vyrovná.

Jak na hrnkové rostliny

Jak na hrnkové rostliny - 04.09.2012

Kategorie: Botanika - svět nejen květin

Hrnkové rostliny jsou jakýsi malý kus přírody, který nám přináší příjemnou atmosféru domova, zlepšuje klima, zútulňuje interiér, má pozitivní efekt na lidskou psychiku, zklidňuje emoce a celkově pozitivně ovlivňuje jakousi celkovou funkčnost člověka.

NEŠTĚSTÍ NEBO VRAŽDA 2

NEŠTĚSTÍ NEBO VRAŽDA 2 - 03.09.2012

Kategorie: Konspirační teorie

Ve druhé části týkající se dohadů o příčině smrti princezny z Walesu, Lady Diany, se podíváme, jak jsem slíbil, na další tři aspekty, které se rozchází s oficiálními verzemi vyšetřování nehody.