Bambiriáda 2011 | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

Bambiriáda 2011

<< Zpět na přehled článků

Přidáno: 03.06.2011

V termínu 26.–28.5.2011 proběhl každoroční tradiční přehled organizací, které se zabývají volnočasovou aktivitou pro děti a mládež.

Chcete do Egypta?Akce se uskutečnila v 17 městech celé ČR pod ústředním mottem „Máme se o co podělit". 13 let tradice Bambiriády naznačuje, že v naší zemi je pro děti, které netráví veškerý čas u PC, co nabídnout a vyvolat v jejich mysli i nějakou tu aktivitu z vlastní iniciativy. Zlínský spolek, „Klubovna Čtrnáctka", zde již tradičně prezentoval sdružení „Pionýr", a nabídl dětem pestrý program činností. Na třídenní prezentaci se dohromady představilo přes třicet organizací.

Největšího úspěchu se těšilo malování na obličej, kdy si mohlo každé dítko dle předlohy vybrat obrázek podle svého gusta. Stalo se, že zlínské náměstí bylo najednou plné motýlků, tygříků, kočiček, dalmatinů a dalších kreseb na šťastných tvářích.

Vedle malování na obličej bylo pro děti připraveno zajímavé testování mozkových závitů na táborovém bludišti, vyrábění vlaštovky či lepení různých obrázků na kůži.

SpidermanDěti ze stánku Pionýra odcházely nadšené a hlavně radostné. Dětský úsměv bych přirovnal k jisté Fandím reklamě, která hovoří o tom, že vše se dá koupit, jen ty nejobyčejnější věci jsou často k nezaplacení. A protože spokojeně vypadaly i tváře maminek, tatínků, babiček, dědečků či tet a strýčků, mohou si organizátoři celé této akce začleněné do Evropského roku dobrovolnictví mnout ruce spokojeností z dobře odvedené práce.

Fotogalerie stánku PS Klubovny Čtrnáctky lze najít na jejich webových stránkách http://www.klubovna14.cz/ (http://klubovna14.cz/index.php?idkat=88&idgal=42). Zároveň je možné skupinu najít i na facebooku.

 

Radek Pobuda, vedoucí PS "Klubovna 14"

Fotogalerie článku

Vložit nový příspěvek

Vaše jméno
Text
Antispam
Opište kód z obrázku

Diskuze k tomuto článku

K tomuto článku zatím nejsou žádné příspěvky.