ANETA LANGEROVÁ V AMFÍKU BUKOVINA 11.8.2012 | Naučit se .CZ

UživatelUživatel: Neznámý | Přihlásit se | Zaregistrovat se | Domů

Kategorie

ANETA LANGEROVÁ V AMFÍKU BUKOVINA 11.8.2012

<< Zpět na přehled článků

Přidáno: 12.08.2012

Dvě esa z rukávu vytáhli pořadatelé z Amfíku během jediného týdne. Po úterním koncertu bratří Nedvědů se v sobotu 11.8.2012 představila se svým akustickým turné „Pár míst“ mladá zpěvačka Aneta Langerová.

AL koncert

Od půl deváté večerní se popovickou kotlinou rozléhaly zvuky smyčcového tria doplněného o klávesy a kytaru. Tradičně hojná návštěva dostávala od Anety a jejích kolegů naservírováno jedno překvapení za druhým v podobě netradičního pojetí písní, které přeci jen jsou známy spíše v rockově-popovějším kabátu. A je třeba jedním dechem dodat, že u mnohých skladeb se tato změna více než povedla.

Publikum, které v Popovicích chválí všichni ti, kdož zde vystupují, opět předvedlo, že jeho pěvecké kvality jsou na vysoké úrovni. Většinu notoricky známých hitovek si aneta langerzazpívalo společně s Anetou, která ukázala, že ve svém věku je dokonalou profesionálkou, která zvládá nejen svou práci, tedy samotný zpěv, ale umí pracovat i s publikem, a to během písně i v době, kdy je třeba představit následující skladbu.

Po téměř dvou hodinách koncertu se Aneta s kapelou rozloučila nejznámějším hitem „Voda živá" a odebrala se do teplejších prostor, neb včera bylo chladno a vlhko, jak sama interpretka za souhlasu kolegů i veřejnosti poznamenala. Přesto se ještě na hodinku mezi fanoušky vrátila, rozdala nespočet podpisů a nebránila se ani společným fotografiím. Tak se chová hvězda.

I přes chladné počasí se akustický koncert vydařil a pro přítomné se stal jedinečným zážitkem. A protože i samotné Anetě se v prostorách Amfíku Bukovina líbilo, všichni pevně věří, že se nejednalo o její poslední vystoupení na tomto krásném místě v popovickém údolí.

 

                                       Radek Červený   RadCer@email.cz

 

Fotografie jsou výsledkem práce pana Pavla Prince, kulturního redaktora týdeníku "Dobrý den s Kurýrem".

Celou fotogalerii naleznete již brzy na stránkách www.amfikbukovina.cz

langer anett

Vložit nový příspěvek

Vaše jméno
Text
Antispam
Opište kód z obrázku

Související články

Diskuze k tomuto článku

K tomuto článku zatím nejsou žádné příspěvky.